S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

Teknik olarak aklınıza takılan tüm konularla ilgili benden destek alabilir ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.


Web siteniz günümüz trendlerine uygun olarak tasarlanır. Kodlaması responsive olarak tablet, mobil, ipad vb. tüm akıllı cihazlarda ve çözünürlüklerde esnek davranarak en uygun görüntüyü yakalamaktadır. Böylece sitenizin görüntüsü o anki ekran çözünürlüğü ile tam uyumlu olarak çalışmaktadır.

Web sitenizde yer alan Türkçe yönetim paneline tarafımdan verilen kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak resim, yazı, video ve diğer içerikleri ekleyebilir, düzenleyebilir, isterseniz silebilirsiniz.

Sunucularda haftalık olarak yedekleme yapılmaktadır. Ayrıca site yedeğinizi size CD ile dijital ortamda teslim ediyorum. Sonraki yedeklemeler müşteri sorumluluğundadır. Aynı zamanda sunucularda %98 uptime garantisi vardır. Eğer bir güncelleme yapılacaksa saat 02:000 - 06:00 arasında yapılmaktadır.

Telefonla aramanız durumunda veya mail ile destek talebinde bulunmanız durumunda yerinde veya uzaktan bağlantıyla müdahale ile destek sağlıyorum. Bu destek 1 yıl boyunca ücretsiz olup, sonraki dönemlerde ücrete tabidir.

Web sitenize dil ekleme konusunda her hangi bir sınırlama yoktur.